NOVINKY

Účelové zařízení Plumlov

Další ocenění naší práce, které nás nesmírně těší, jsme obdrželi z Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje.

Celá výstavba byla členěna na dvě etapy, z nichž první etapa zahrnovala dvě přístavby, nadstavbu  a stavební úpravy původního objektu. Provozně je budova rozdělena na tři části – wellness, konferenční místnost /restauraci a ubytovací kapacity. Vzniklé prostory jsou využívány k rekreaci i ke vzdělávacím účelům.

V druhé etapě byly vybudovány nové dvoupodlažní chaty, kolárna a zázemí sportoviště.

Nezbytnou součástí areálu je také nové hřiště, komunikace a parkovací stání a sadové úpravy.

BYTOVÝ DŮM LORENCOVA ZLÍN

Silně zastoupenou skupinu realizací bytových domů jsme rozšířili o další úspěšně předanou stavbu  – novostavbu bytového domu v centru Zlína. 

Dům na ulici Lorencova má 7 nadzemních podlaží. V přízemí jsou umístěny garáže a v druhém podlaží částečně domovní sklepy. V ostatních podlažích se nachází moderní byty se slunnými terasami s krásným výhledem.

Bytový dům Lorencova Zlín
Bytový dům Lorencova Zlín
Modernizace školní kuchyně v zš unesco Uh. hradiště
Na konci loňského roku jsme dokončili celkovou rekonstrukci a modernizaci kuchyně a jídelny ZŠ UNESCO v Uherském Hradišti.
Stavební práce v objektu bývalé Měšťanské besedy spočívaly zejména v úpravách v prostoru kuchyně a jídelny a nutné bylo i provedení sanace vlhkosti v suterénu objektu. Došlo rovněž na výměnu výtahu, opravu kanalizace či výměnu odlučovače tuků.  
V řešeném křídle budovy byla také vyměněna okna a dveře. V jídelně jsou nové rozvody elektřiny, podlahové krytiny, byly provedeny povrchové úpravy stěn a stropu, přibylo nové umělé osvětlení i akustické podhledy a interiérové rolety.
Výjezdová základna ZZSZK v OTROKOVICÍCh
Další stavbou zdravotnické záchranné služby, kterou jsme realizovali, je výjezdová základna v Otrokovicích.
Jednalo se o kompletní rekonstrukci tří budov, jejímž výsledkem je moderní pracovní zázemí pro záchranáře.
Stavba nové výjezdové základny v Otrokovicích probíhala od ledna  2022 do září 2023 a zahrnovala změnu dispozic, rekonstrukci a úpravu vnitřních prostor. Na budově byla instalována provětrávaná fasáda.
 

 

Výjezdová základna ZZSJMK v Bučovicích

S hrdostí oznamujeme, že jsme k plné spokojenosti investora, kterým je Jihomoravský kraj, předali do užívání výjezdovou základnu záchranné zdravotnické stanice v Bučovicích. Jedná se o novostavbu dvoupodlažního objektu v pasivním standardu s garážemi a přístavkem technického zázemí. Objekt je založen na vrtaných pilotách. Nosnou konstrukcí hlavní budovy je železobetonový montovaný skelet. Zateplení objektu je zhotoveno kontaktním zateplovacím systémem ETICS.  Skladba střešního souvrství je řešena jako vegetační. Na střeše je umístěna fotovoltaická elektrárna o výkonu 30 kW. V objektu jsou zabudována hliníková okna s celoobvodovým kováním a zasklením tepelně izolačním trojsklem a jsou vybavena venkovními hliníkovými žaluziemi na elektrické ovládání. Tepelnou energii pro vytápění a ohřev vody primárně zajišťují tepelná čerpadla napojená na geotermální vrty. Tímto bychom chtěli poděkovat našemu týmu za jejich tvrdou práci a profesionalitu. Zdravotníkům přejeme, ať jim základna slouží k jejich plné spokojenosti.

Sídlo společnosti

MANAG a.s.

Zarámí 92, 760 01  Zlín

Obchodní podmínky

Půjčovna mechanizace

Nábřeží

760 01 Zlín

Ozvěte se nám

+420 577 584 101

zlin@manag.cz

Přejít nahoru